Ata Demirer asansörde fotoğraf paylaşanları tiye aldı!

Verdiği kilolarla çok konuşulan Ata Demirer, geçtiğimiz haftalarda konuk olduğunu programda, “22 kilo verdim. Öğlen ve akşam yemeklerinde karbonhidrat yemedim. Direkt et, balık, protein yedim. Sabahları da 45 dakika yürüdüm. 4.5 ayda 22 kilo gitti, diyetisyenle de yapmadım” demişti:

Bir arkadaşım mide ameliyatı olmuştu ona ‘Ne yiyorsun’ dedim, ‘Ekmek yemiyorum’ dedi. ‘Ekmeği atacaksan niye mide ameliyatı oldun?’ dedim. ‘Sabahları bir dilim ekmek yiyorum, bir daha yemiyorum’ dedi. Ben de denedim. Çok hızlı kilo verdim. Hafta sonu alkol alıyorum sadece, onu da pazar günü ciddi bir yürüyüşle dengeliyorum. Sabahları da sahilde, Topkapı Sarayı’na doğru yürüyorum. Bütün esnafı tanır hale geldim, sosyalleştim.

“NE KADAR ŞANSLIYIM”

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ve yaptığı paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettirmeyi başaran komedyen, geçtiğimiz günlerde ise Instagram hesabından Şener Şen ile fotoğrafını paylaşmıştı. Ünlü ismin, kalp emojisiyle birlikte “Ne kadar şanslıyım” notunu düştüğü paylaşım 50 binden fazla beğeni almıştı.

“NASIL BU KADAR ZAYIFLAYABİLDİN?”

Demirer’in takipçileri; “Ne kadar zayıflamışsın”, “Böyle minicik Ata Demirer mi olur?”, “Nasıl bu kadar zayıflayabildin, tavsiyen var mı?”, “Süper olmuş”, “10 yıl geriye gitmiş” şeklinde yorumlar yazmıştı.

PAYLAŞIMI GÜNDEM OLDU

50 yaşındaki Ata Demirer, son olarak 2 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasının hikayeler bölümünden yaptığı bir paylaşımla gündeme geldi.

“GÜNE BAŞLIYORUZ”

Asansör aynasından çektiği bir fotoğrafı yayınlayan Demirer, “Klasik ‘asansördeki narsist kız’ pozumuzu veriyor, güne başlıyoruz. Buyurun” notunu yazdığı paylaşımla benzer pozlar veren insanları tiye aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir