Bursa’da Konser Veren Özcan Deniz, Sahneye Togg’un T10X Modeliyle Çıktı: ”Şahane Bir Duygu”

Şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz, son günlerde gündemden düşmeyen isimlerden biri. Geçtiğimiz günlerde Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Bursa Kültür ve Sanat Turizm Vakfı tarafından düzenlenen ”Bursa’da Büyük Buluşma” etkinliğinde Derya Uluğ ile sahne aldı. Özcan Deniz, Togg T10X modeliyle sahneye çıktı.

Ünlü şarkıcı Özcan Deniz, hem özel hayatı hem de kariyeriyle sık sık gündeme gelen isimlerden biri.

Sadece şarkıcılık değil, aynı zamanda oyunculuk ve yönetmenlikte yapan ünlü isim, bugüne kadar pek çok yapıma imza attı.

Uzun süredir Samar Dadgar ile birliktelik yaşayan şarkıcı, geçtiğimiz aylarda İranlı sevgilisiyle ani bir şekilde evlenmesiyle gündeme gelmişti.

Uzun süredir sahnelerden uzak kalan şarkıcı, geçtiğimiz günlerde Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Bursa Kültür ve Sanat Vakfı tarafından düzenlenen etkinlikle sahne aldı.

Ünlü isim, yapılan rampa ile Togg’un T10X modeliyle sahneye çıkarken Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank da co-pilotluk yaptı.

Özcan Deniz, yerli otomobil Togg ile ilgili olarak ” Şahane bir duygu. Bütün mühendislere, bütün emeği geçenlere sizler adına teşekkür ediyorum.” yorumunda bulundu.

Bakan Varank, Deniz’e Teknofest montu hediye ederken Togg, konser boyunca sahnede kalmaya devam etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir