Efsane uygulama Winamp yeni özelliklerle geliyor!

Winamp bir dönemin efsane uygulamaları arasında yer alıyordu. Ancak uzun süredir eski popülerliği ile alakası olmayan uygulama şimdi geçmişteki günlerine geri dönmeyi hedefliyor. Yeni özellikler de sunacak ola uygulama yenilenmiş yüzüyle geri gelecek.

Şirketin eski popülerliğini geri kazanma planları, ses yazılımını güncellemekten çok daha fazlasını içeriyor. Şirket, müzisyenlere çalışmalarını dağıtmaları, tanıtmaları ve kazanç sağlamaları için araçlar sağlayan bir içerik oluşturucu hizmetine davetiye açtı.

Efsane uygulama Winamp yeni özelliklerle geliyor!

Özelliklerin çoğu Eylül’de açıklanmaya başlayana kadar pek çok ayrıntı net olarak ortaya çıkmayacak olsa da, özelliğin Kasım ayında başlayacak olan hayran aboneliği desteğini içermesi planlanıyor. Favori sanatçınız farklı seviyelerde özel içerik sunabilir – müzik için Patreon tarzı bir platform oluşacak.

Davetiyeler 25.000 kişi ile sınırlı. Araçlara bir yıllık ücretsiz erişimin yanı sıra Winamp’ın ünlü lamalarının dijital belirteçleri de dahil olmak üzere “özel avantajlar” vaat eden bir Creator Pass alacaklar.

Şirket, hizmet sunumlarını müşteriye yönelik iyileştirmelerle paralel hale getireceğini iddia ediyor. Winamp, amacın dinleyicilerin istediği “süper uygulamasını” yaratmak olduğunu söyledi. İçerik oluşturucu hizmeti ve yeniden yapılandırılmış yazılım, Winamp’ın çağa uyum sağlamasına yardımcı olabilir. Bununla birlikte, zorluklar var. Birçok dinleyici, Apple Music ve Spotify gibi birinci taraf akış uygulamalarına bağlı durumda.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.