Emre Belözoğlu’ndan Okan Buruk sözleri! ‘Herkese nasip olmaz’

Medipol Başakşehir, 2022-23 dönemi için hazırlıklara başladı.

Turuncu-lacivertli grupta teknik direktör Emre Belözoğlu, idman öncesi açıklamalarda bulundu.

Emre Belözoğlu’nun açıklamaları şu formda:

En az 3 oyuncuyu daha transfer etme fikrinde olduklarını ifade eden Belözoğlu şunları söyledi:

“Paf ekipten A gruba çıkmış oyuncu üzere hissediyorum”

“Bugün Avrupa kupalarına katılmak isteyen, birinci 3-4’te yer almak isteyen bir ekibimiz var. Düzgün bir grubumuz var. Oyun tertibine sağdık kaliteli bir takımımız var. Hazırlık sürecimiz olacak. Avrupa maçına kadar hazır olacağımızı düşünüyorum. İnşallah bu dönem ligi hedeflediğimiz yerde bitirmek istiyoruz. Teknik yöneticilik mesleğimdeki birinci hazırlık kampım olacak. Paf gruptan A ekibe çıkmış oyuncu üzere hissediyorum.”

“Minimum 3 oyuncuyla daha anlaşacağımızı düşünüyorum”

“Aramıza katılan arkadaşlarımız oldu. Çalışmalarımız devam ediyor. Minimum 3 oyuncuyla daha anlaşacağımızı düşünüyorum. Ön tarafa oyunumuza daha uygun, daha üretken skora katkı verecek oyuncu arıyoruz. Görüşmelerde sona yaklaştığımız oyuncular da var. Maksadımız kampa yetiştirmekti fakat gerçekçi olmak lazım. Ülkemizde spor iktisadı de sorun yaşıyor. Kulüplerin gelirleri oldukça bir azalmış durumda. Geçtiğimiz orta transfer devrinde oyunculardan yeterli katkı aldık.”

“Okan ağabey değerli bir insandır”

“Okan ağabey için söyleyebileceğim şeyler herkesin malumudur. Benim için değerli ve kıymetli bir insandır. Futbol adamından öte bir ağabeydir. Her vakit keyifli ve başarılı olmasını isterim. Alanda rekabetçi bir yapıya sahip. Alana çıktığımızda takımımız için elimizden geleni veririz. Ben Okan ağabeyin hak ettiği yerde olduğunu düşünüyorum. Yıllarca Türk futboluna futbolcu olarak hizmet etti. Teknik adamlıkta Türkiye’nin 6. şampiyonunu çıkardı. Buralara kadar gelmekte hak ettiği bir süreci yaşadı. Kendisine muvaffakiyetler diliyorum. Galatasaray’a yıllarca hizmet etti. Herkese nasip olmayan bir halde kendi topluluğuna hocalık yapacak.”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.