Galaxy S23 serisine büyük bir güncelleme geliyor! Peki yenilikler neler?

Android dünyasının en güçlü isimlerinden Samsung, Galaxy S23 serisiyle akıllı telefon dünyasında yine ses getirdi. Donanımıyla oldukça güçlü olan serinin özellikle en güçlü modeli, kamera özellikleriyle dikkatleri üzerine çekti.

Galaxy S23 güncellemesi, kamera performansını arttıracak

Samsung, kamera özellikleriyle oldukça iddialı bir seri hazırladı. Özellikle serinin en güçlü oyuncusu, 200 megapiksellik ana kamerasıyla sahne aldı. Ancak bazı kullanıcılar, serinin diğer modellerinde birtakım sorunlar yaşadığını bildiriyor.

Samsung, hem bu sorunları gidermek hem de performansı arttırmak için yeni bir güncelleme yayınlayacak. Sızıntılarıyla ünlü Ice Universe kaynağına göre Galaxy S23 güncellemesi, büyük bir boyuta sahip olacak. Öte yandan bu iyileştirmelerin neler olacağı bilinmiyor.

Gelişmiş kamera özellikleri olunca, video çekimlerindeki kalitede de artış görünüyor. Samsung, ekstra olarak kendisi de yeni özellikler ekliyor. Samsung Galaxy S23 Ultra, s,nematik video olarak bilinen 30 fps’de 4K portre videoları ve kırpılmamış 8K videolar çekmeye olanak sağlıyor. Ayrıca, kamera sarsıntılarını azaltmaya yardımcı olan Optik Görüntü Sabitleme için artık 2 kat daha geniş bir düzeltme açısına sahip.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir