Göztepe’de Ankersen rüzgarı! Projeleri ortaya çıkmaya başladı

Türkiye-Litvanya maçını Gürsel Aksel Stadı’nda tribünden izleyen Göztepe’nin yüzde 70 payını satın almaya hazırlanan Rasmus Ankersen’in başındaki projeler ortaya çıkmaya başladı.

Spor Toto 1’inci Lig takımlarından Göztepe’de kulüp paylarının yüzde 70’ini devralmaya hazırlanan Sport Republic şirketinin kurucu ortaklarından, Danimarkalı iş insanı Rasmus Ankersen, dün Gürsel Aksel Stadı’nda Türkiye-Litvanya maçını izledi.

Kulübün kuruluşunun 97’nci yılında İzmir’de olan Ankersen, Mehmet Sepil’le birlikte özel locadan karşılaşmayı takip etti. Ankersen’i stadyumda gören taraftarlar da büyük bir heyecan yaşadı. Göztepe’ye gönül veren futbolseverler 39 yaşındaki Danimarkalı’ya sevgi şovlarında bulundu.

ANKERSEN’İN TEKNİK YÖNETİCİ PLANI

Günlerdir İzmir’de olan Ankersen’in başındaki projeler de ortaya çıkmaya başladı. Öncelikle teknik adam sorunu çözmeye çalışan kurmaylar, Hüseyin Eroğlu, Fuat Çapa, Tamer Tuna, Turgay Altay ve Naci Şensoy’la görüştü.

Rasmus Ankersen’in ise grubu yabancı çalıştırıcılara emanet etmek istediği kaydedildi. Fakat 1’inci Lig’de yabancı teknik yöneticiler kurallar gereği vazife alamazken, Ankersen’in yerli bir teknik adamın lisansını kullanıp grubu ise hafta içinde yabancı takımın çalıştırmasını istediği kaydedildi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.