‘Kaçak kiracı’ kavgası! Üzerlerine kapıyı kilitledi

İstanbul’da kiraladığı meskenin odalarını farklı bireylere, yüksek fiyatlarla oda oda kiraya veren kiracı, mesken sahibiyle tartıştı. Dairenin kapısını üç kiracının üzerine kilitleyen mesken sahibi, şikayetçi olmak için polise gitti.

Avcılar’da bir apartmanda yaşanan olayda, yaklaşık iki ay evvel dairesini kiraya veren konut sahibi, kiracısının meskenin odalarını yüksek fiyat karşılığında diğer şahıslara kiraladığını öğrendi.

Konut sahibi konutu kiraya verdiği üç şahısla evvel tartıştı, sonra da üzerlerine kapıyı kilitleyerek, polise gitti. İçeride kilitli kalan kiracılar 112 Acil Davet Merkezi’ni arayarak, konutta mahsur kaldıkları ihbarında bulundu. Olay yerine gelen itfaiye takımı, konut sahibi ile kiracılar ortasında uyuşmazlık yaşandığını öğrenince müdahalede bulunmadı.

HENGAME BÜYÜYÜNCE MESKENDEN KAÇTILAR

Konut sahibi, polise şikayette bulunduğunu, kiracıların kaçmasını engellemek için kapıyı kilitlediğini anlattı. İtfaiye takımı geri dönerken, mesken sahibi kapıyı açarak kiracıların konutu terk etmelerini istedi. Bu sırada kiracılarla konut sahibi ortasında arbede yaşandı. Hengame büyüyünce kiracılar konuttan kaçtı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.