Mekanın sahibi geri geldi! HTC yeni modeliyle gündemde!

Geçmişte akıllı telefon pazarında iddialı modelleri ile gündemde olan HTC, tüketicilerden beklediği geri dönüşü alamamış ve zaman içerisinde iddiasını kaybetmişti. Akıllı telefon sektörüne veda eden ve uzun süredir de adı duyulmayan HTC, öyle görünüyor ki yeniden sektörün iddialı markalarından birisi olmak istiyor. Ortaya çıkan detaylar, şirketin HTC U23 Pro 5G ile pazara yeni bir soluk getireceğini ifade ediyor.

Mekanın sahibi geri geldi! HTC yeni modeliyle gündemde!

HTC U23 Pro 5G özellikleri ile orta – üst segmente hitap edeceğini de gösteriyor. Gücünü üretimi Qualcomm tarafından gerçekleştirilen Snapdragon 7 Gen 1 yonga setinden alacak olan HTC U23 Pro 5G, 8 GB RAM ve 256 GB dahili depolama alanına sahip olacak. Bünyesinde 4.600 mAh batarya barındıracak olan cihaz, 25W hızlı şarj teknolojisiyle kısa sürede şarj olacağını müjdeliyor.

Telefonun kamera detayları da fiyat – performans ürünü olacağını kanıtlar cinsten. Zira cihaz, 108MP çözünürlüğünde olan bir ana kamera ile iyi bir deneyim vadediyor. Telefonun diğer kameraları ve selfie kamerası hakkında ise henüz net bir duyum yok. Muhtemelen ilerleyen zamanlarda HTC U23 Pro 5G hakkında daha net bilgiler verebileceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir