Steam Türkiye’de Haftanın En Çok Satanları: Yallah Şoför Yallah!

Steam’de haftanın en çok satan oyunları belli oldu. Türk oyuncular olarak Steam’de en çok hangi oyunlara rağbet ettiğimiz de ortaya çıktı. Tabloya göre eski bir dost geri dönerek hepimizi şaşırttı.

1. CS:GO bir gün ilk sırayı kaptırdığında esas haber o olacak.

Zira oyun aylardır listenin en üst basamağını parsellemiş durumda. Oynaması tamamen ücretsiz olan CS:GO yakın zamanda yerini Counter-Strike 2’ye bırakacak. Counter-Strike 2 yaz aylarında çıkış yapacak.

2. Bu oyunla aramızda net bir sevgi-nefret ilişkisi var.

Steam’deki incelemeleri ‘karışık’ olan FIFA 23 buna karşın haftalardır listenin üst basamaklarından inmeyenlerden. Oyuncular olarak bu oyunun eksiklerinin farkında olsak da onsuz da yapamıyoruz. Tabi yüzde 70 indirimle 209,99 TL’ye düşmüş olmasının da payı büyük.

3. Efsane geri döndü!

Milli terapimiz olan Euro Truck Simulator son düzlükteki Arap atı gibi koptu geldi. Aldığı devasa zam ile bir anda fiyatını 149 TL’ye çeken oyunumuz bu hafta tam 9 basamak birden yükselerek üçüncü sıraya oturdu.

5. Call of Duty’siz liste olur mu? Olmaz!

Çıkışıyla oyun dünyasını sallayan, yılların eskitemediği Call of Duty serisinin son halkası olan Modern Warfare II’nin çıkışının üzerinden neredeyse 1 yıl geçti ama oyun hala kolay kolay ilk beşten inmek bilmiyor.

Listenin kalanı ise şöyle.?

  • The Elder Scrolls Online

  • Atomic Heart

  • Apex Legends

  • Rust

  • Destiny 2

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir